Titles you rated
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 1.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 3.5
SafeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5