Movies
Ratings
209
InceptionRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
YoungjuRated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
CloserRated ★ 1.5
The TableRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5