Movies
Ratings
400
SidewaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
RiseRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0