Series
Ratings
54
The 8 ShowRated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
More Than FriendsRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5