Series
Ratings
25
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
MouseRated ★ 3.0