Series
Ratings
120
Another Miss OhRated ★ 4.5
PricelessRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 3.0- Unfair the special Code BreakingRated ★ 4.0
- Castle of SandRated ★ 3.5
- Unfair the special Double MeaningRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 4.5