Movies
Ratings
107
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 0.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5