Series
Ratings
43
Normal PeopleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0