Titles you rated
SicarioRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0