Movies
Ratings
619
FuryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The StingRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0