Series
Ratings
80
AdolescenceRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0