Series
Ratings
14
High KickRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0