Movies
Ratings
417
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 5.0
The LiarRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Home for RentRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5