Movies
Ratings
417
Knives OutRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Below Her MouthRated ★ 3.5
Mr. TurnerRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 3.5
Tell It to the BeesRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Ethel & ErnestRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0