Movies
Ratings
295
The MercilessRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 4.0