Series
Ratings
74
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
FringeRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5