Titles you rated
The GiverRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
CubeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 0.5
GravityRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 0.5
The PartyRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0