Movies
Ratings
788
TronRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0