Titles you rated
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5