Titles you rated
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Human VoiceRated ★ 3.5
The Deepest BreathRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
The SummerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0- Saving a DragonflyRated ★ 3.5
- D-?Rated ★ 3.0
- The AggressivesRated ★ 3.0
Cats' ApartmentRated ★ 3.5