Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Love Like the GalaxyRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Till The End of The MoonRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 2.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 3.0
HierarchyRated ★ 0.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0