Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- PICKGORated ★ 4.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.5