Movies
Ratings
598
HamnetRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 4.5
Riceboy SleepsRated ★ 3.5
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 3.5
Ghost WalkRated ★ 3.0
Soup and IdeologyRated ★ 5.0
Duck TownRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0