Series
Ratings
67
Castaway DivaRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 5.0
The CircleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5