Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0