Movies
Ratings
497
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5