Movies
Ratings
30
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0