Titles you rated
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0