Series
Ratings
39
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0