Series
Ratings
53
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Family GuyRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- TruthRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
Tree of HeavenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 5.0