Titles you rated
Beyond GoodbyeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0