Titles you rated
The Family ManRated ★ 3.5
Dazed and ConfusedRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
I Think We're Alone NowRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 4.5
This Is EnglandRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0