Movies
Ratings
735
Goodbye HomerunRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
BakudanRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
PickpocketRated ★ 3.0
Run Boy RunRated ★ 1.5
Slide Strum MuteRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
- HumintRated ★ 3.0
- Kike Will Hit a Home RunRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5