Movies
Ratings
466
Project Hail MaryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5