Series
Ratings
99
Bates MotelRated ★ 3.5
CastleRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5