Movies
Ratings
1026
The King's WardenRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
JesusRated ★ 4.0- ChaehwaRated ★ 3.0
- A Dance That SpeaksRated ★ 3.5
- SUPERNOVARated ★ 4.0
- How to Dive with DolphinsRated ★ 3.0
- First CutRated ★ 1.5
- Afternoon GuestRated ★ 2.5
GlassesRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0