Movies
Ratings
529
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 2.5
The PerfectionRated ★ 1.0
CallRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
CoherenceRated ★ 2.5
SolarisRated ★ 3.0