Movies
Ratings
28
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0