Series
Ratings
74
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0