Movies
Ratings
21
MulanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0