Series
Ratings
181- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0- UMA GAMERated ★ 2.5
Money GameRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Time HotelRated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0