Movies
Ratings
31
Princess MononokeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0