Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
ShrekRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 1.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0