Titles you rated
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Byplayers Season 1Rated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.5