Movies
Ratings
18
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
UpRated ★ 2.0