Series
Ratings
28
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 0.5