Movies
Ratings
359
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The History of LoveRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- PilotRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 3.5