Titles you rated
SplitRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.5
CanolaRated ★ 1.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 1.5
CarsRated ★ 1.5
Barefoot GibongRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
BeanRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 1.5
The PhoneRated ★ 1.5