Movies
Ratings
923
SinnersRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- PilotRated ★ 0.5
Project SilenceRated ★ 0.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
The KillerRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 1.5
InsomniaRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0