Movies
Ratings
801
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.0
Max PayneRated ★ 3.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0